Gizlilik Sözleşmesi

 
 
www.temelaltili.com sitesi; 
 
Kullanıcılarının kişiler bilgilerini gizli tutar ,hiçbir şekilde kişi,kurum ve kuruluşlar ile paylaşmaz.
 
Kullanıcıların hesabına giriş yaptıkları cihazların IP adresleri sitemizde oluşan sorunları gidermek ve üyeler için kullanışlı hale getirmek amacı ile sunucular tarafından kaydedilir.
 
Kullanıcıların iletişim bilgileri gerektiğinde irtibata geçmek için kullanabilir.
 
Kullanıcılarının isteğine bağlı olarak kaydını iptal edebilir ve kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.
 
Sitemiz içerisinde kullanıcıların serbestçe yorum yazabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Burada yazılan yorumların ve verilen bilgilerin halka açık bilgiler haline geldiği unutulmamalıdır. Bu alanlarda kişisel bilgilerinizi verirken bu hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 
 
Kullanıcılarımız, üyelik adları dışında sistemdeki tüm bilgilerini dilediği anda değiştirebilme hakkına sahiptir. Üyelik adının değiştirilmesi için yöneticelerimizle irtibata geçilmesi gerekir.
 
Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır.
 
Kullanıcılarımız, birbirleriyle sadece site üzerindeki mesaj sisteminden irtibata geçebilir.
 
Kullanıcılarımız, birbirlerinin sadece üyelik adlarını görebilmektedir.
 
Sitemiz reklam pazarlama kuruluşları ile çalışabilir

 Şifremi Unuttum | Üye Ol
HABERLER/DUYURULAR
TANITIM VİDEOMUZ
ÖNEMLİ UYARI

25.07.2022 Tarihinde sitemiz At Yarışları alanında ki tüm faaliyetlerine son verip yazarımız Yalçın TEMEL 'in kararı ile kapatılacaktır.Bu sebepten üyelik alımları olmayacaktır.Vip Üyelik içinde işlem yapmamanızı rica ederiz.Bu karar tamamen yazarımız Yalçın TEMEL 'e ait olup sebebi ise birim fiyatlarına yapılan zamlar başta olmak üzere yarış severin zerre kadar düşünülmemesi ,ilgili kurum ve kuruşlar tarafından yarış severin her daim mağdur edilip gereken değeri görmemesidir.